Aracınız, firmamıza verilmek üzere karar verildiği andan itibaren 15 yıllık My doruk Otomotiv güvencesi altına girmis olur. Aracınız tarafınızdan sözleşme ile teslim alınır. bu sözleşme örneğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

yapılan sözleşmeden sonra hazırlanan evraklar Emniyet Müdürlüğü’ne ve Maliye Bakanlığı’na gönderilir. Bu sayede aracınızın kiralık olarak çalıştığı gerekli kurumlara bildirilmiş olur.

Aracınızın ilk ay kirasını peşin olarak alırsınız. Bundan sonraki aylarda da bu şekilde devam eder yani aracınızın parasını daha çalışmadan almış olursunuz.

aracınız my doruk otomotiv güvencesi ile çalıştığı sürece tüm ağır ve periyodik bakımları tarafımızdan yapılır. bu sayede aracınız diri kalır. ayrıca km garantisi ile de aracınızın fazla km yapmasının önüne geçilir.

aracınız my doruk otomotiv tarafından aracınıza takılan gps takip sistemi ile 7/24 takip edilir. Bu sayede araçlarınız her daim güvence altında olur. herhangi bi çalınma durumunda aracınızın motoru bu sistem ile durdurulur.

aracınız my doruk otomotiv güvencesi ile çalıştı ve aracınızı teslim alacağınız zaman tekardan tarafımızdan ağır bakımları yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by